CRYPTONIZE

הצטרפו לקהילה הכי חמה בשוק!

מבנה הקורס

קורס קריפטו מטבעות מבוזרים

עולם המטבעות הדיגיטליים נמצא בימים אלה במצב של הקמה – חווית המשתמש עדיין לא שלמה, תנודתיות שערי המטבע גדולה, ישנן סכנות אבטחת מידע והונאות שחשוב מאוד ללמוד איך להיזהר מהן, זה הזמן הנכון להיכנס ולהכיר את העולם הזה לעומק לקראת קפיצת המדרגה שהתחום יעשה בשנים הקרובות. זוהי ההזדמנות להיכנס לעולם חדש, מתפתח עם רווחיות גבוהה באופן לא סטנדרטי.

במהלך הקורס נעביר לכם את המידע המדויק שיעזור לכם לשלוט בתחום מבלי להיות חשופים לידיעות לא נכונות ולגורמים בעלי אינטרס.

בקורס נכיר לכם את כל יתרונות הטכנולוגיה: איך ניתן לנצל את התנודתיות של שוק המטבעות כדי להגדיל הון, ואיך לשלוט טוב יותר בנתונים.

משהו שלא ידעתם שוק המטבעות הדיגיטליים:
כמכללה המובילה בתחום אנחנו נתקלים בהמון חששות, דילמות ומחשבות בנוגע למטבעות דיגיטליים, בעיקר בעקבות אי ידיעה של התחום ומצד שני הפוטנציאל האדיר !
 התנודתיות של התחום היא חסרת תקדים – אם בעבר מגש פיצה היה שווה 5,000 ביטקוין – היום כל מטבע ביטקוין שווה עשרות אלפי דולרים, אין דוגמה לעלייה כזאת באף שוק אחר.

וכיום מטבע ביטקוין שווה כבר עשרות אלפי דולרים !

הטכנולוגיה המהפכנית של “בלוקצ’יין” אשר יכולים להיות לה שימושים רבים אחרים ולא רק כבסיס למטבעות דיגיטליים.
הבלוקצ’יין כבסיס נתונים שמאחסן נתונים בעלות ורישום של עסקאות ידוע לכלל הציבור, מבוזר, מוצפן ומאובטח.
לכן, מעצם היותו פנקס רושם שחשוף לכלל המשתמשים ובעל שרשרת בלוקים ייחודית לו, הוא לא מאפשר לשנות או לזייף נתונים.

 

הטכנולוגיה המהפכנית של "בלוקצ'יין" יכולה לשמש לעוד תועלות רבות ולא רק כבסיס למטבעות דיגיטליים – בסיס נתונים שיכול לאחסן נתוני בעלות ורישום של עסקאות בצורה מוצפנת ומאובטחת, מקור ממנו לא ניתן לזייף או לשנות נתונים.

כמו כן, הטכנולוגיה של "בלוקצ'יין" שומרת עלינו מפני הונאות ותרמיות מאחר שלא ניתן לשנות את הנתונים הנמצאים בה, עסקים יכולים להיות בטוחים שהמידע שהועבר אליהם הוא אמין, צרכנים יכולים להיות בטוחים שלא נעשה שימוש לרעה בנתונים, ומדובר בנתונים מדויקים.

חברה המעוניינת במודיעין על חברה מתחרה יכולה בקלות ללמוד ולחקור עליה בזכות טכנולוגיית בלוקצ'יין. ניתן ללמוד המון על הנושאים הטכנולוגיים והלוגיסטיים של כל חברה.

הטכנולוגיה מאפשרת שליטה ובקרה על היסטוריית העסקאות, ובנוסףמאפשרת לבצע עסקאות שקופות ומאובטחות ללא צורך באנשי אבטחת מידע.

בתחום הפרסום  הטכנולוגיה מאפשרת לצרכן פרטיות, ומעניקה שליטה מלאה על הנתונים שלו בניגוד לעולם שבו כל דבר עליו חשוף לכל.

בנוסף, הבלוצ'קיין מציע שליטה ובקרה ללקוח על היסטוריית העסקאות שלו ומורידה את התלות מגורם מתווך.

אז למה אנשים כל כך חוששים? מחוסר היכרות של הטכנולוגיה ושל היתרונות שלה וחוסר בהבנת הפוטנציאל העסקי. בקורס שלנו נכיר לכם את כל יתרונות הטכנולוגיה, איך ניתן לנצל את התנודתיות של שוק המטבעות כדי להגדיל הון, ואיך לשלוט טוב יותר בנתונים.

 

כיצד השקעה במטבעות דיגיטליים שינתה את חיי המון אנשים !

הרבה מאוד אנשים מרגישים אבודים בתחום, ורוצים "לעלות על העגלה", ולנצל את העליות באלפי אחוזים של המטבעות הדיגיטליים.
אנו מבקשים לאפשר לכם להיכנס לעומקו של העולם הטכנולוגי-הכלכלי החדש תוך רכישת מיומנויות מסחר והשקעה ויציאה למסע מטורף .
למה מכללת cryptonize מאמינה שיש כאן הזדמנות גדולה?

תעשיית הקריפטו מתפתחת בקצב חסר תקדים, ועדיין השוק והטכנולוגיה נמצאים רק בהתחלת הצמיחה. כדי להבין את התחום לעומק ולהגיע לרווחים גבוהים על הנכנסים הראשונים לתחום יש אחריות גדולה – ללמוד לעומק את התחום, להבין את הסיכונים, להבין שחווית המשתמש עדיין לא שלמה.

אבל להיות ראשון מביא עמו גם יתרונות. 

נכון לכתיבת מילים אלו, שוק המטבעות הדיגיטליים בכללותו עומד על כשני טריליון דולר בלבד.

במידה ושווי שוק הקריפטו אכן יצליח "להשתלט" על אחוזים בודדים משווי המטבעות הממשלתיים המתכות היקרות ושווקי המניות (אשר שווים מעל מאה טריליון דולר יחדיו)-פוטנציאל הצמיחה שלו מטורף.

התנודתיות הרבה המאפיינת את השוק היא הזדמנות חסרת תקדים לאנשים שיודעים ומבינים את התחום לעשות רווחים מהירים וגבוהים. במהלך הקורס אנו ניתן לכם את כל הכלים כדי שתוכלו לשחות בשוק הזה במקצועיות, ועם הבנה עמוקה של כל צעד שאתם עושים.

כיצד השקעה במטבעות דיגיטליים שינתה את חיי המון אנשים !

מסלול הלימודים בקריפטונייז מותאם לאנשים ללא רקע בתחום, ומטרתו היא ללמד אתכם להגיע למצב בו אתם מסוגלים להשקיע ולסחור לבדכם בצורה הטובה ביותר, עם זאת ישנה דרישה אחת והיא משמעת עצמית, ורצון להצליח.

הקורס מועבר בתצורה דיגיטלית ושידורים חיים על מנת להעביר לכם את הידע הנדרש בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

תנאי קבלה : ידע תפעולי וניסיון בסיסי בעבודה עם מחשב .
פרויקט התמחות ובחינות: הקורס כולל פרויקט גמר ובחינה
מתודולוגית הלמידה : הקורס כולל פרויקט גמר ובחינה
פרויקט התמחות ובחינות: הדגמות, סימולציות בסביבת הלמידה כולל מערכת מסחר ותרגול החומר הנלמד. חומרי לימוד הכוללים דוגמאות והסברים “צעד אחר צעד”.

סגל המרצים: מכללת cryptonize עובדת בשיתוף פעולה עם סגל מרצים ומומחים בתחום ההדרכה בארץ ובעולם, בעלי ניסיון מעשי רב. במסלול זה ישולבו מומחי המרצים בארץ ובעולם בעלי ניסיון רב בתחום.

מלבד האמור לעיל, ישנן שתי דרישות חשובות על מנת להמשיך להצליח גם אחרי הקורס:
ידע בסיסי במחשבים- אוריינטציה בסיסית במחשבים כדוגמת חיפוש בגוגל, שימוש במייל, הכרת רשתות חברתיות, פתיחת חשבונות וידע בסיסי לחלוטין .

אנגלית בסיסית-   שפת אנגלית ברמה בסיסית אשר תשמש אתכם בקריאה על פרויקטים בתחום, במעקב אחר עדכונים חדשותיים ובהעשרה נוספת. כחלק ממסלול הקורס, תקבלו מאיתנו קורס לימוד אנגלית בחינם, בשווי של אלפי שקלים.

מי מלמד בקורס?

מכללת cryptonize החליטה לפתח את הקורס הכי מקיף שיש בעברית, וללמד איך לסחור או להשקיע בצורה נכונה ומחושבת, שמפחיתה באופן משמעותי את הסיכוי להפסיד את הכספים – באופן עצמאי.
על הדרך, הקורס מספק חוויית למידה מסוג אחר: למידה על הטכנולוגיה ומשמעויותיה, על השפעת המטבעות על כלכלת העולם, על המרחב הדיגיטלי, שימוש במערכת מסחר אמיתית ללמידת התחום וכיצד להישמר בו.
אבל מלבד זאת, אתם תלמדו המון על עצמכם, כיצד אתם נוהגים לקבל  החלטות, האם אתם אוהבי סיכון או שונאי סיכון, כיצד אתם מגדירים מטרות, ואיך אתם עובדים על מנת להגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם.

מסחר במטבעות דיגטליים יכול להפוך אתכם לאמידים ברמה הכלכלית. אנחנו נדאג שתצברו את הניסיון, ותקבלו את כל הכלים כדי שתוכלו להכיר את השוק לעומק.

מכללת cryptonize הטובים ביותר.מדוע ?

ההצלחה בקורס וכמובן אחר כך כמשקיעים – דורשת משמעת ולמידה עצמאית, אנחנו נותנים לכם המון כלים, אבל חשוב מאוד לתרגל ולהקדיש זמן לכך.

אנחנו רוצים לעבוד עם אנשים שהציבו לעצמם למטרה להצליח בתחום ומוכנים להשקיע זמן, אנחנו כמובן זמינים להתייעצות לגבי כל חשש שיש לכם.

הקורס עצמו מתאים לכל אחד שיש לו מעט (או יותר) זמן פנוי בשבוע, והון זמין להשקעה או מסחר.
בנוסף הקורס מיועד לחסרי רקע בתחום.

תנאי קבלה : ידע תפעולי וניסיון בסיסי בעבודה עם מחשב .
פרויקט התמחות ובחינות: הקורס כולל פרויקט גמר ובחינה
מתודולוגית הלמידה : הקורס כולל פרויקט גמר ובחינה
פרויקט התמחות ובחינות: הדגמות, סימולציות בסביבת הלמידה כולל מערכת מסחר ותרגול החומר הנלמד. חומרי לימוד הכוללים דוגמאות והסברים “צעד אחר צעד”.

סגל המרצים: מכללת cryptonize עובדת בשיתוף פעולה עם סגל מרצים ומומחים בתחום ההדרכה בארץ ובעולם, בעלי ניסיון מעשי רב.

מלבד האמור לעיל, ישנן שתי דרישות חשובות על מנת להמשיך להצליח גם אחרי הקורס:
ידע בסיסי במחשבים
אוריינטציה בסיסית במחשבים כדוגמת חיפוש בגוגל, שימוש במייל, הכרת רשתות חברתיות, פתיחת חשבונות וידע בסיסי לחלוטין .

אנגלית בסיסית
שפת אנגלית ברמה בסיסית אשר תשמש אתכם בקריאה על פרויקטים בתחום, במעקב אחר עדכונים חדשותיים ובהעשרה נוספת. כחלק ממסלול הקורס, תקבלו מאיתנו קורס לימוד אנגלית בחינם בעלות של אלפי שקלים.

מכללת cryptonize פיתחה עבורכם קורס ייחודי בארץ ללימוד התחום עם מיטב המומחים בארץ ובעולם. תכנית הלימודים של המכללה, קיבלה הכרה על ידי משרד החינוך, והמופיעה במאגר תכניות הלימודים שבפיקוח.

מכללת cryptonize פיתחה עבורכם קורס ייחודי בארץ ללימוד כל הנושא באישור משרד החינוך עם מיטב המומחים בארץ ובעולם !

מכללת cryptonize מציעה רשת חברתית ענפה, שמתעדכנים בה מאות שיעורים אשר פתוחים לצפייה מכל מחשב או מובייל. פשוט נכנסים עם המשתמש והסיסמה האישיים שלכם לרשת החברתית הסגורה של המכללה, ושם נכנסים לכיתה וירטואלית שמצולמת 360 עם טכנולוגיית VR ברזולוציית K4 הכי מתקדמת שיש. ממש כמו ללמוד בכיתה אמיתית עם המרצים והמומחים המובילים בעולם הקריפטו . בנוסף לצפייה בשיעורים, ברשת החברתית הסטודנטים גם יכולים להיעזר האחד בשני או עם המרצים, לשאול ולענות על שאלות בפורומים ולהתעדכן בכל מה שחשוב. הרשת כוללת מערכות טכנולוגיות הכוללות אלגוריתמים (רשומות פטנט) אשר עוזרים לכם במהלך תכניות הלימוד שלכם, וכן קיר קהילה משותף, פרופיל אישי, והכל פתוח וזמין לסטודנטים בלי הגבלה לכל החיים.
תכנית הלימודים של המכללה, קיבלה הכרה על ידי משרד החינוך, והמופיעה במאגר תכניות הלימודים שבפיקוח.

1 מה נלמד בקורס

הקורס הנלמד מטרתו היא להכיר את עולם הקריפטו והבלוקצ'יין מכל הכיוונים,במסלול הקורס תרכשו את כלל הכלים הנדרשים על מנת להצליח לסחור או להשקיע בהצלחה רבה תוך כדי ניהול סיכונים מובהק בעולם הקריפטו ובזירות המסחר השונות

עבור‬ מה‬ ביטקוין‬ טוב?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
כיצד‬ זה‬ עובד?‬‬‬‬‬‬‬‬‬
כיצד‬ משתמשים‬ בביטקוין?‬‬‬‬‬‬‬‬‬
מי‬ יוצר‬ ביטקוינים?‬‬‬‬‬‬‬‬‬
מדוע‬ להמשיך‬ ׳לכרות׳‬ בלוקים‬ לאחר‬ שיקטן‬ התגמול?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
כיצד‬ ניתן‬ להשיג‬ ביטקוין?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
היכן‬ ניתן‬ לשלם‬ בביטקוינים?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האם‬ הביטקוין‬ מאפשר‬ ביטול‬ עסקה?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האם‬ זה‬ חוקי?‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האם‬ מישהו‬ יכול‬ ׳לסגור׳‬ את‬ רשת‬ הביטקוין?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
מה‬ קובע‬ את‬ ערך‬ הביטקוין?‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האם אני צריך להיות מקוון כדי לקבל תשלומים?
מה מהירות הפעולות?
האם ביטקוין אנונימי ?
מי מנהל את רשת הביטקוין ?
כיצד ניתן לשנות את הפרוטוקול

2 היכרות עם עולם הקריפטו

נלמד להכיר את המטבעות הגדולים ביותר. 
עולם המטבעות הדיגיטליים מתפתח בקצב מסחרר, אך על אף הזינוק בסיקור התקשורתי אודותיו הוא עדיין בראשית ימיו.

 

עולם המטבעות הדיגטליים נמצא בעצם במצב של הקמה – חווית המשתמש עדיין לא שלמה, תנודתיות שערי המטבע גדול, וזו הזדמנות להיכנס לעולם חדש ומתפתח שנמצא בשלב התחלתי.

כדי להצליח בתחום צריך להכיר אותו לעומק ולחקור אותו, להיזהר ממקורות המידע המוטעים וללמוד מהמומחים שכבר שוחים בתחום ולהבין את הקשיים שהם חוו בהתחלה.
בעידן בו חברות עסקיות מנפיקות מטבעות במיליארדי דולרים, מכללת קריפטונייז פותחת לכם דלת למערכת מוניטרית של העתיד, ולפוטנציאל רווחים אותו לא תמצאו בשווקי ההון המסורתיים.

במהלך הקורס תלמדו לסחור במספר זירות קריפטו, ולבצע כרייה נכונה של מטבעות. תבינו מהם השלבים להנפקת מטבעות משלכם, תכירו את הסכנות בתחום. תלמדו כיצד  להגן על הנכסים שלכם ולנתב אותם בצורה שתביא לכם מקסימום רווח.

 

3 נלמד איך לפתוח חשבון בבורסת קריפטו

המסחר בביטקוין מתנהל בזירות מסחר עצמאיות רבות – בורסות קריפטו –ברחבי העולם, כדוגמת Coinbase, Bitfinex  ועוד, שמאפשרות לך לקנות ולמכור ביטקוין באופן מקוון באמצעות מטבעות אחרים.

מסחר ספקולטיבי בביטקוין דומה בעיקרו למסחר בשוק הפורקס (Forex) שערו של השטרלינג והיורו מצוטטים ביחס למטבעות אחרים, כך גם בבורסות הביטקוין. שוויו של הביטקוין מצוטט ביחס למטבעות אחרים, ובעיקר ביחס לדולר. בדומה למסחר במט”ח, המטרה של סוחר ביטקוין בבורסת ביטקוין היא לקנות ביטקוין בשער נמוך, ולמכור אותו בשער גבוה יותר  ולגרוף רווח על הפער בין שני השערים. 

4 נלמד איך להמיר ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים

המרה באמצעות זירת מסחר ריכוזית נחשבת קלה ופשוטה יותר לביצוע, לכן המחזורים הגדולים של העסקאות (כולל המרות) מתבצעים בזירות אלה; אבל נגישות ופופולריות אינן תמיד ערובה לאיכות. לזירות המסחר הריכוזיות יש לא מעט מגבלות ובראש ובראשונה זו העובדה הפשוטה שהן ‘ריכוזיות’. כזכור, השאיפה לכלכלה מבוזרת, שאינה מעניקה מונופול למערכות סגורות כמו בנקים וחברות אשראי הייתה מניע עיקרי בהמצאת הביטקוין

זירות המסחר מחזירות את התלות שלנו במתווך, דבר אותו אנחנו פחות אוהבים, אנחנו שואפים לזירה עצמאית ללא תלות בגורם חיצוני.

במבחן התוצאה אנחנו למדים, שרבים כן מוכנים לשלם את המחיר, לכן אנחנו נכיר את הרעיון לעומק במהלך הקורס.

נכיר לעומק את סוגי המטבעות, ונדע להתאים את סוג המטבע לכל זירה.

5 נלמד כיצד לסחור בבורסה למטבעות דיגיטליים

במהלך הקורס תלמדו את הדרך שבה סוחרים, שימוש בכלים לניתוח, מכשירים, רגולציה, ודרכים בהן נוכלים גונבים כסף ועוד הרבה.

כמו כן, תלמדו כיצד לדעת שהמטבע שאתם סוחרים בו בעל ערך אמיתי (ביטקוין בעל ערך כי הוא מכיל טכנולוגיה מהפכנית)

תלמדו כיצד מוצאים זירת מסחר אמינה.

אנו ניתן לכם טיפים, לסוחר המתחיל בביטקוין ומטבעות דיגיטליים, ואסטרטגיות בעלות שנות ניסיון רבות .

6 מהם ארנקים דיגיטליים וכיצד משתמשים בהם

איך פותחים ארנק, איך פותחים חשבון בבורסה, כיצד נזהה ונבחר בין אלפי מטבעות את המטבע הנכון לנו.

 

 

(ארנק שלא מחובר לאינטרנט) ארנקים כמו Ledger/Trezor כאשר ארנקים אלה הם USB מאובטח אשר לא מחובר לאינטרנט ולא ניתן לגנוב אותו ללא גישה לרכיב.

7 חוקי הבסיס למשקיע ולסוחר

מהם החוקים שחשוב להקפיד ולעבוד לפיהם, מה ההשלכות של סטייה מהחוקים.

 

8 ניהול סיכונים על פני זמן

כיצד בוחנים מהי ההשקעה הטובה ביותר

 

על מנת לבצע מחקר שוק ולנסות לחזות תנודות מחירים, סוחרים מסתמכים בדרך-כלל על שתי שיטות בסיסיות: שיטת הניתוח הפונדמנטלי ושיטת הניתוח הטכני. שיטת הניתוח הפונדמנטלי מסתמכת ככלל על לימוד מצבה הכלכלי של חברה מסוימת, על ביצועיה הכספיים וחוזקה הפיננסי.

סוחר המשתמש בניתוח פונדמנטלי בדרךכלל יהיה מעודכן תמיד לגבי זמני הפרסום של האינדיקטורים הכלכליים, יעכוב בזמן אמת  אחר הודעות כלכליות ואחר כל ידיעה כלכלית שמופצת אודות החברה שהמשקיע מעוניין לרכוש.

התמונה הגדולה של הניתוח הפונדמנטלי טובה לחיזוי מגמות ארוכותטווח במניות, אך היא אינה נותנת מידע מספיק לגבי השקעה לטווח הקצר בינוני,  שם האווירה בשווקים והפסיכולוגיה משפיעים באופן ישיר על ביצועי המניות.

9 אסטרטגיות מסחר והשקעה

מהן אסטרטגיות המסחר וההשקעה, כיצד מתאימים אסטרטגיה להשקפות עולם שונות.

 

10 קניית/מכירת מטבעות דיגיטליים

היכרות עם זירות המסחר השונות, באילו זירות כדאי לנו להיות ומה היתרונות והחסרונות שיש בכל זירה.

 

11 מחקר פונדמנטלי

כיצד בוחנים מהי ההשקעה הטובה ביותר

 

על מנת לבצע מחקר שוק ולנסות לחזות תנודות מחירים, סוחרים מסתמכים בדרך-כלל על שתי שיטות בסיסיות: שיטת הניתוח הפונדמנטלי ושיטת הניתוח הטכני. שיטת הניתוח הפונדמנטלי מסתמכת ככלל על לימוד מצבה הכלכלי של חברה מסוימת, על ביצועיה הכספיים וחוזקה הפיננסי.

סוחר המשתמש בניתוח פונדמנטלי בדרךכלל יהיה מעודכן תמיד לגבי זמני הפרסום של האינדיקטורים הכלכליים, יעכוב בזמן אמת  אחר הודעות כלכליות ואחר כל ידיעה כלכלית שמופצת אודות החברה שהמשקיע מעוניין לרכוש.

התמונה הגדולה של הניתוח הפונדמנטלי טובה לחיזוי מגמות ארוכות טווח במניות, אך היא אינה נותנת מידע מספיק לגבי השקעה לטווח הקצר בינוני,  שם האווירה בשווקים והפסיכולוגיה משפיעים באופן ישיר על ביצועי המניות.

12 בנייה וניהול תיק השקעות

כיצד בונים תיק השקעות נכון. מתי צריך לבצע בו שינויים,כיצד לחלק נכון את ההשקעות להשקעות בטווח קצר ובטווח ארוך.

 

 

13 ניתוח טכני

הניתוח הטכני מסתמך על שלוש הנחות יסוד:

1 .המחירים ומחזורי המסחר, כפי שהם מופיעים על הגרף.

2. תנועת השוק במגמות והתנהגותו אינה סתמית או שרירותית לאורך זמן.

3. ההיסטוריה אשר חוזרת על עצמה.

הניתוח הטכני פועל על חישוב סטטיסטי ומצליח בשיעורים של כ 70% על כל המוצרים הנסחרים בארץ ובעולם. מוצרים כמו תעודות עוקבות מדדים, מניות, תעודות סל, קרנות נאמנות, מטבעות וכו’.

14 מיסוי

מי חייב במס בישראל, אבחנה בין הכנסה “פירותית” “להונית”, האם מטבע קריפטו הוא “נכס” או “מטבע”, אירועי מס בעת החלפת מטבעות קריפטו בקריפטו, קבלת קריפטו במסגרת ICO/STO , אבדן של ארנק הקריפטו, גניבת קריפטו, מהן השלכות המס בפעולות FORK ,  הסדרי מס מול רשות המיסים, קבלת תמורת קריפטו בבנקים בישראל או בחו”ל , חשש להלבנת הון, מטבעות “אנונימיים”.

מכללת Cryptonize

מכללת  cryptonize היא היחידה בישראל בתחום  אשר תכנית הלימודים שלה קיבלה הכרה על ידי משרד החינוך, והמופיעה במאגר תכניות הלימודים שבפיקוח.

מכללת קריפטונייז זמינה עבורכם online& offline לקבלת מידע מקצועי ומהימן ממיטב אנשי המקצוע בתחום , עם כל החידושים והעדכונים בזמן אמת ובמענה אנושי.

למכללה יש רשת חברתית אקדמאית ( שנמצאת בתהליך של רישום פטנט) הראשונה והיחידה מסוגה בישראל. עולם שלם של קהילה שלא הכרתם !!

מאות שיעורים דיגיטלים מעודכנים המתעדכנים לעתים קרובות, פרופיל אישי, צ’אטים עם מדריכים, הכרות עם סטודנטים אחרים במכללה, פורומים ממוקדים, פורטל ענק ומציאת מקומות עבודה .

דיסקליימר
איננו יועצי השקעות בעלי רישיון מכוח חוק הייעוץ
המכללה אינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות בהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות וניהול תיק השקעות, אין לראות בתוכן שמובא בקורס זה כהמלצה להשקעה.
אתם פועלים באחריותכם הבלעדית ומודעים לסיכונים הרבים שכרוכים בהשקעה ובמסחר.

רוצה שנחזור אליך עם כל הפרטים?

 ©כל הזכויות שמורות – קריפטוניז 2021

בדיקה

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster